Місячник військово-патріотичної та оборонно-масової роботи
“Патріотизм – це любити своє і поважати чуже”
Завершився Місячник військово – патріотичної та оборонно – масової роботи в Андріївському ліцеї N2
Формування патріотичних почуттів означає вироблення і зміцнення почуття обов’язку до трудового подвигу в ім’я процвітання своєї держави, прагнення бачити її незалежною. У зміцненні патріотичних почуттів велику роль відіграє героїко-патріотичне виховання, покликане формувати бойовий, морально-психологічний дух, спонукати до фізичного вдосконалення громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії народу, його Збройних сил.
З метою підготовки та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілісності та незалежності України в Андріївському ліцеї №2 з 06.11 по 06.12.2023 року було організовано та проведено місячник військово – патріотичної та оборонно – масової роботи.
![Возможно, это изображение 5 человек](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407749116_372865591885368_693076333464449615_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=DWw7xscsqY0AX9DeBHa&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDzKo5W8gGYU6Dd7BaRGRiF2FwiqSeNCG48BIFwuYj9Lw&oe=6576F459)
![Возможно, это изображение 11 человек, люди учатся и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408803472_372866148551979_2177432897202598122_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=hm8XWKo7zO0AX9szCxR&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBGrBUqdRW7x2zOSWuWy2w7FJsEcs5kPGV06UZFDY4PJw&oe=65782F3D)